E Hirdetések E Hirdetéseink 2020. február 23.

Hirdetéseink 2020. február 23.

• Ma a katolikus iskolák számára lesz gyűjtés.
  • A héten hamvazószerda. Szentmise és hamvazkodás 18, 30-kor lesz. Szigorú böjti nap. Ezen a napon és nagyböjt péntekjein 14 éves kortól nem eszünk húst. Ezen a napon 18 és 60 év között háromszor eszünk és egyszer lakunk jól. Minden nagyböjti pénteken a szentmise után keresztutat tartunk. Jövő vasárnap nagyböjt első vasárnapja. Hamvazkodás a szentmisék végén.
  • Aki szeretne nagyböjtben szentignáci lelkigyakorlatot végezni, István atyánál jelezze szándékát.
  • Jövő vasárnap 17 órától zenés dicsőítést tartunk a templomban.
  • Jövő vasárnap kezdődik a jegyeskurzus. Ha tudunk olyan jegyespárról,aki ebben az évben szeretne templomunkban házasságot kötni, kérjük jelezzük felé.
  • Jövő vasárnap a 9, 30-as szentmisében lesz az elsőáldozók bemutatása.
  • A nagyheti szertartások kóruspróbái nemsokára megkezdődnek. Szeretettel várunk mindenkit, azokat is, akik kedvet kaptak a ferences diákok kórusát hallva!