Hirdetéseink 2020. január 19.

  • Ökumenikus imahét lesz a héten. Hétfőn 17 órakor nálunk, csütörtökön 17 órakor a református templomban lesz imaóra. Hétfőn agapé is lesz a közösségi házban.
  • Jövő vasárnap a református lelkészlakás felújítására szeretnénk kérni a testvérek segítségét.
  • Elsőáldozók szüleit holnap este szeretettel várjuk a közösségi házba 19 órára. Mivel a házasság a téma, ha van rá lehetőségük, kérjük, h. apa – anya jöjjön el.
  • Február 15-n ismét egyházközségi disznóvágás a Közösségi Házban. Szeretettel várunk mindenkit erre a hagyományt folytató és közösségteremtő alkalomra. Részletek a plakáton és a padok végén kihelyezett szórólapokon.
  • Nagy öröm, hogy nagyon sokan elkezdték januárban a nagy kilencedet, de még februárban sem késő elkezdeni a NEK –re való készületként. A hónap elsőpéntekén tehát mindenkit szeretettel várunk szentáldozásra. Gyónása lehetőség Zoltán atyánál, bármikor napközben, illetve a szentmise előtt egy órával a templomban.