Hirdetéseink 2020. március 1.

  • A katolikus iskolák számára 177 000 Ft -t gyűjtöttünk a múlt vasárnap. Köszönjük mindenki támogatását.
  • Ma 17 órától zenés dicsőítést tartunk a templomban.
  • Ma 17 órakor kezdődik a jegyeskurzus. Ha tudunk olyan jegyespárról,aki ebben az évben szeretne templomunkban házasságot kötni, kérjük jelezzük felé.
  • Holnap a márciusban születettekért lesz a szentmise felajánlva. Szeretettel várjuk őket.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk!
  • A héten első péntek. így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban! A nagy kilenced folytatása.
  • Jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmise után az elsőáldozóknak, szüleikkel együtt, felkészülés lesz az első szentgyónásra a közösségi házban.
  • Március  10 kedd és 11 –én szerdán, az esti szentmise keretében lesz a nagyböjti két estés lelkigyakorlatunk, melyet Beer püspök úr fog tartani. A szentmisék alatt és utána gyónásai lehetőség lesz. Szerdán lehetőség lesz a betegek kenetének felvételére. Minden testi-lelki bajunk esetén ajánlott a felvétele. A szentgyónást, mint minden szentség felvétele előtt, végezzük el.
  • Minden nagyböjti pénteken a szentmise után keresztutat tartunk ezeken a napokon 14 éves kortól nem eszünk húst.
  • A sekrestyében található szentmise előjegyzési naplóba csak az alábbi személyek írhatnak: Kanyó Ági, Hanibeger Márti, Jutka néni és Trieb Gabi. A jövőben csak az általuk bejegyzett miseszándékokat a fogjuk a szentmiséken felolvasni.