E Hirdetések E Hirdetéseink 2020. március 15.

Hirdetéseink 2020. március 15.

• Ma este, a szentmise után Dr. Kocsis István előadást tart a templomban a járvánnyal kapcsolatos tudnivalókról. Az előadás a plébánia weboldalán is megtekinthető.
  • Kérjük, h. aki beteg, köhög, lázas vagy gyenge immunrendszere van, a weboldalunkon keresztül kapcsolódjék be a szentmisébe.
  • Perselyadományaikat távozáskor az ajtóban adhatjuk át (mivel a készpénz a betegség átadása szempontjából veszélyforrás, ezért nem célszerű, ha ez a kézbe áldozás előtt történik).
  • A szombat előesti szentmisén való részvétel, a jelenlegi helyzetben ajánlott, elkerülendő, hogy egy – egy szentmisén egyszerre túl sokan legyenek.
  • Elkerülendő, hogy egyszerre sokan legyünk egy – egy szentmisén, próba jelleggel, jövő vasárnap 11 –kor is lesz szentmise.
  • A padok végén található járvány idejére szóló imádság elvihető. Minden szentmisén elimádkozzuk.
  • Holnap, hétfőn este a szentmise után folytatjuk plébániánk megújulásáról szóló közös gondolkozásunkat. Mindenkit, aki szeretne ebben a munkában részt venni, szeretettel várjuk a közösségi házba.
  • Csütörtökön, március 19 –én, szent József ünnepén, az édesapák megáldása lesz a szentmise keretében. Szeretettel hívjuk őket.
  • Jövő hét péntek 3. péntek, így 17, 30 –tól engesztelő rózsafüzért tartunk.
  • Jövő vasárnap lesz a 9,30 –as szentmise után az elsőáldozók első szentgyónása.