Hirdetéseink 2020. március 22.

  • Szombaton 18, 30 -kor és vasárnap 8 órakor lesz szentmise a templomban, illetve hétköznap minden nap 18, 30 –kor, mely nem látogatható. A plébánia weboldalán tudunk bekapcsolódni. Vasárnap bármikor megtekinthető lesz. Illetve a Duna Tv -n  9 órakor. is lesz szentmise közvetítés.
  • Mindenkinek a lelkiáldozást javaslom.
  • A folyamatos szentségimádás mindaddig működik, amíg nem lesz lakóhely elhagyási tilalom. Nagyon köszönöm a fiatalabbaknak, h átvették az idősebbek helyét. Aki tudna segíteni a szentségimádási órákban helyettesként, Gável Dettit hívja.
  • Jó szívvel ajánlom a napi szentírás olvasását, zsolozsmát és a keresztút végzését.
  • Hétfőtől indul városunkban a telefonos lelkisegély szolgálat a 70/33.95.677 -es számon. 18 – 22 óráig hívható. A Központi Lelkisegély Szolgálat 24 órában a 116-123 -as számon.
  • A családi, házastársi ima nagyon fontos ezekben a nehéz időkben. Legyünk kezdeményezők.
  • Bármikor, bármilyen szükségben elérhető és hívható vagyok telefonon a 30 /37.57.303 számon.