Hirdetéseink 2020. március 8.

  • Ma, a 9, 30 –as szentmise után az elsőáldozóknak, szüleikkel együtt, felkészülés lesz az első szentgyónásra a közösségi házban.
  • Az elsőáldozók szüleit holnap este 19 órára a közösségi házba szeretettel várjuk.
  • Március  10 kedd és 11 –én szerdán, az esti szentmise keretében lesz a nagyböjti két estés lelkigyakorlatunk, melyet Beer püspök úr fog tartani. A szentmisék alatt és utána gyónásai lehetőség lesz. Szerdán lehetőség lesz a betegek kenetének felvételére. Minden testi-lelki bajunk esetén ajánlott a felvétele. A szentgyónást, mint minden szentség felvétele előtt, végezzük el. Kedden reggel nem lesz szentmise.
  • Minden nagyböjti pénteken a szentmise után keresztutat tartunk ezeken a napokon 14 éves kortól nem eszünk húst. A nagyböjt hátralevő részében van még lehetőség szentignáci lelkigyakorlat végzésére a hétköznapokban. A lelkigyakorlat 3 hétig tart, otthoni, napi egy óra, szentírási igékkel végzett imából áll. A jelentkezés István atyánál történik.