Hirdetéseink 2020. szeptember 13.

 

  • Veni Sancte- tanévnyitó szentmise 9.30-kor. (szabdtéri!!!) Kérjük a Szentlélek erejét, bölcsességét az új tanévhez.
  • A hitoktatás megkezdődött az iskolában. A plébániai hittanok a következő héten indulnak. Nagyifi kéthetente szombat 19.00, Bérmálkozásra készülők kéthetente szombat 19.00, Kisifi kéthetente szombat 19.00. Volt elsőáldozók: kéthetente péntek délután, elsőáldozásra készülők: kéthetente péntek délután, (Az ifiből segítőket várunk) Ministráns foglalkozás, ovis hittan, többi csoport formálódik.
  • Szept.14.-én hétfőn este  Kálváriánál lesz a szentmise.
  • Szept. 19.-én szombaton 9.00-től elsőáldozásra készülők gyónása. 27.-én 11.00-kor lesz az elsőáldozás.
  • A szentmiséken a járványügyi előírásokat be kell tartani, maszkot kell viselni.