E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. január 31. Évközi 4. vasárnap

Hirdetéseink 2021. január 31. Évközi 4. vasárnap

• Hétfőn, csütörtökön, pénteken szentségimádás.  A szentmise után közösségi ima.

• Kedden Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Szentmise este 18.30-kor! A szentmise elején gyertyaszentelés.

• Szerdán Szent Balázs püspök ünnepe. Rendhagyó Balázs áldás.

• Pénteken 14.30-tól elsőáldozásra készülőknek oktatás.

• Első péntek lesz a héten, engesztelő rózsafüzér 6 órától kezdődik, majd mise után folytatódik a közösségi ima keretében.

• Jövő vasárnap a szentmisék elején gyertyaszentelés, a szentmisék végén Balázs áldás, rendhagyó módon a vírushelyzet miatt.

• 17.00-től Dicsőítő szentségimádás

• Idén is bekapcsolódunk a házasság hete országos programba:  Február 10. szerda 18.00: Pécsi Rita: férfi női szerepekről tart előadást a templomban. Február 13. szombat 17.30: Házassági eskü megújítása, jubiláns házasok megáldása. (Kérjük a jubiláló házaspárokat, hogy jelezzék részvételi szándékukat. Iratkozzanak fel a templom hátulján kihelyezett lapra.