E Hirdetések E Hirdetéseink 2012. december 9.

Hirdetéseink 2012. december 9.

• Minden hétköznap reggel 6 órakor lesz roráte szentmise, utána közös reggelivel várjuk a gyerekeket. Szombaton csak este 6-kor lesz szentmise
  • Vasárnap a templomban 16 órára várjuk a házas közösségek tagjait, s azokat a házaspárokat is, akik érdeklődnek házas közösségek iránt.
  • A téli időszakban a 9:30-as szentmise alatt a napközi kisterme nyitva van, a sírós gyermekek szülei számára itt követhető a szentmise hangja.
  • Egyházközségi disznóvágás lesz január 19-én, szombaton. Szeretnénk lehetőleg együtt végezni az ilyenkor szokásos munkát. Legyen ez közösségünk ünnepe, melyhez a 120 kg-os malac örömmel felajánlkozik. Jelentkezés Szincsák Ferinél, az első 50 érdeklődő jelentkezését tudjuk elfogadni. 14 év alatt ingyenes a részvétel, felnőtteknek 2000 Ft, ami a napi 3 étkezést is magába foglalja. Az összeget a jelentkezésnél kell befizetni.
  • Csütörtökön 18:30-ra az elsőáldozók szüleit várjuk a napközibe.
  • Mindenki karácsonya koncert december 16-án, 16:00-kor