E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. október 17.

Hirdetéseink 2021. október 17.

• Vasárnap a 9.30-as szentmise után szeretetvendégség a közösségi házban. Havi egy vasárnap szeretnénk építeni ilyen módon is a közösséget. Szeretettel hívjuk a gyerekeket is, közös játékra, az elsőáldozásra készülőket ismerkedésre.
  • Október hónapban minden este 18.00-tól rózsafüzér ima a templomban
  • Hétfőn este 19.00-től Bibliaóra a plébánián.
  • Kedden délelőtt 9-től Baba-mama közösség a plébánián.
  • Szerdán buszos zarándoklat lesz Máriaremetére. Részletek a plakáton! A vasárnapi szentmisék után helyben is lehet jelentkezni.
  • Csütörtökön este 18.00-tól a Zebegényi templomban lesz Pécsi Ritának előadása rejtett tartalékainkról, az érzelmi intelligencia szerepéről a nevelésben.
  • Pénteken este: ifi hittan, kis ifi hittan
  • Szombaton okt. 23. Nemzeti ünnep. Imádkozzunk hazánkért! Ministránsokkal kerékpártúra 10.00-től, érkezés délután.
  • Október 25-én hétfőn az elsőáldozásra készülőknek Jézuskereső akadályverseny lesz, a többi hittanosnak pedig hittanos kirándulás. Indulás ¾ 9-kor a templomtól, érkezés délután 3-kor. Várjuk a hittanosokat!
  • Nagymaroson október 24-én 09.00-17.00-ig lehet szemetet szedni. Találkozó pont BTZ kajak-kenu kölcsönző. Dunakanyar Környezetvédelmi Egyesület szervezésében