E Hirdetések E HIRDETÉSEK 2024. SZEPTEMBER 29. ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP

HIRDETÉSEK 2024. SZEPTEMBER 29. ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP 2024. SZEPTEMBER 29.

• Megkezdődött a hitoktatás az iskolában. Szerveződik a plébániai hittan is. Szeretettel várjuk a hittanosokat.
  • Az elmúlt héten a Teremtés hete programját a Teremtésvédelmi kör szervezte. Vasárnap délután Erdei sétára hívnak bennünket, ahol a gyógynövényekre, gombákra, a teremtés számtalan szépségére csodálkozhatunk rá.
  • Hétfőn a szentmise után Bibliaóra a plébánián.
  • Október hónapban az esti szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk.
  • Pénteken október elsőpénteke. Betegellátás, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér. Szentmise 19.00-kor.
  • Vácon a Székesegyház szentelése az árvíz miatt elmaradt. Október 6-án vasárnap 16.00-kor lesz a szentelés. Mindenkit várnak szeretettel.
  • Örömmel hirdetjük, hogy október 5-én, jövő szombaton ünnepeljük a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó 50 éves jubileumát. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit az egész napos programra,  amelynek során hálát adunk az elmúlt évtizedek minden kegyelméért!
  • Örömmel adjuk hírül, hogy az 50 év alatt Nagymaroson szolgáló paptestvérek többsége elfogadta meghívásunkat, így velünk ünnepel Horváth József, Bárány Béla, Csiba Tibor, Kovács Attila, Lengyel Zsolt, Kantár Norbi, Gáspár István atya.
  • Mivel a találkozók mindig is személyes együttlétet jelentettek a Jóistennel és egymással, ezért kérünk és bíztatunk benneteket, gyertek el, Veletek együtt szeretnénk ünnepelni és hálát adni az atyák által is közvetített gyümölcsökért, hiszen az évtizedek során befogadóként és házigazdaként együtt építettük itt Nagymaroson Isten Országát és öregbítettük városunk hírnevét az országos jelentőségű találkozókkal!
  • Hívunk Benneteket, hogy a következő héten imádkozzunk együtt az ifjúsági találkozóért, hogy Isten szeretet terve valósulhasson meg! (Hátul kihelyezett imával tudtok csatlakozni)