E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. OKTÓBER 13. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2024. OKTÓBER 13. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP 2024. OKTÓBER 13.

• Vasárnap az esti szentmise után Döbrössy Kriszta vetített képes előadása templomunk „rejtett kincséről”, a Patrona Hungariae szoborról. Ez az árvíz miatt elmaradt Ars Sacra program, aminek Magyarok Nagyasszonya ünnepe az aktualitást
  • Október hónapban az esti szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra
  • Szerdán 16.00-kor az elsőáldozásra készülők találkoznak a Közösségi házban
  • Szerdán 18.00-kor Katekumen hittan
  • Pénteken 19.00-től Ifjúsági  hittan.
  • Jövő vasárnap 16.00-tól „Élő kövek” Egyházmegyei Katekézis. Készülünk az Egyházmegye 1000 éves jubileumára. Mindenkit várunk szeretettel. Lesz előadás, tanúságtétel, csoportbeszélgetés, szeretetvendégség – aki tud hozzon süteményt, amivel meg tudjuk egymást kínálni.
  • Az árvíz miatt elmaradt filmvetítést Sillye Jenő életéről és a gitáros szentmisékről október 22-én, kedden 17 órakor pótolják a kismarosi művelődési házban.
  • Okt. 22-én kedden 19.00-kor Pécsi Rita neveléskutató előadása a közösségi házban.