E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. OKTÓBER 20. ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2024. OKTÓBER 20. ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP 2024. OKTÓBER 20.

• Missziók vasárnapja van. Az evangélium terjedéséért imádkozunk, a perselygyűjtésünk is a missziók javát szolgálja.
  • Vasárnap 16.00-tól „Élő kövek” Egyházmegyei Katekézis. Készülünk az Egyházmegye 1000 éves jubileumára. Mindenkit várunk szeretettel. Lesz előadás, tanúságtétel, csoportbeszélgetés, szeretetvendégség – aki tud hozzon süteményt, amivel meg tudjuk egymást kínálni.
  • Október hónapban az esti szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk.
  • Hétfőn 17.30-tól az elsőáldozásra készülők szüleinek megbeszélés a közösségi házban.
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra
  • Kedden 19.00-kor Pécsi Rita neveléskutató előadása a közösségi házban: Téma kisgyermekek nevelési kérdései
  • Szerdán okt. 23. Nemzeti ünnepünk. Szentmise reggel 7-kor.
  • Pénteken a szentmise után a bérmálkozóknak és a bérmaszülőknek próba a templomban, és felkészítő.
  • Szombaton délután: Ministráns kirándulás
  • Vasárnap 16.00-tól Dicsőítő szentségimádás, Közbenjáró ima, bérmálkozók gyóntatása
  • Okt. 28-án hétfőn az őszi szünet első napján hittanos kirándulás. Minden hittanost szeretettel várunk, részeleteket e-mailben küldtünk a szülőknek.
  • Idősek Hetét ebben az évben okt.28-31. között fogjuk megtartani. A  témát adó előadást Farkas István piarista atya tartja, 29-én kedden 10 órakor. ” A bölcsesség kora” címmel. Ezt követően szentmise lesz, amelyen a betegek szentségében is részesülhetnek, akik ezt kérik. Szeretetvendégség. A program 13 óráig tart. A hét többi napján kiscsoportok lesznek, meghívás alapján. Akiknek a közelében nem lesz kiscsoport, de szeretnének ilyenen részt venni,  azokat 31-én 14 órakor várjuk  szeretettel a Szent Lőrinc Központban.