E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. december 14.

Hirdetéseink 2014. december 14.

• Aki esetleg még nem volt roráte szentmisén, szeretettel várjuk minden hétköznap 6.00–kor. Utána mindenki várunk teázni, gyerekeket reggelizni a közösségi házba.
  • A karácsonyi szentgyónásunkat ne hagyjuk az utolsó napokra! Minden roráté illetve a vasárnapi szentmise előtt és után, van lehetőség a szentgyónás elvégzésére. Telefonon külön időpont is kérhető az atyáktól.
  • Szombat esti misék kezdetén gyújtjuk meg az adventi koszorú gyertyáit.
  • István atyának most jelent meg könyve az adventről. A sekrestyében megvásárolható.
  • December 19–én, 17 órakor Budapesten, a Párbeszéd házában lesz István két könyvének bemutatója, mindenkit szeretettel vár az eseményre.
  • A 9.30–as szentmise után szeretne István atya találkozni az egyházadószedőkkel és templom takarítókkal és idegenvezetőkkel.
  • Szombaton, december 20–án, templomtakarítás és fenyőállítás 8 órától.
  • Vasárnap, a 9.30–as után ministráns és felnőtt asszisztencia próba.
  • Jövő hét pénteken 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Bejárati ajtó melletti imaládikóba várjuk a további imaszándékokat, kéréseket, hálaadásokat, mert a ládikó kiürült és eddig közel száz imaszándékért, kérésért sikerült közösen imádkoznunk, hálát adnunk az engesztelő rózsafüzér keretében.
  • Gyertyák, képeslapok, naptárak vásárolhatók a karitász asztalnál.
  • Karácsony napján, dec 25-én  ismét szeretnénk ebédet adni szegény vagy magányos embereknek. Aki 1 adag ebéd elkészítését vállalja, kérjük iratkozzon fel vagy jelentkezzen a karitász tagoknál! Az elkészített ételt  fél 12 és 12 közt szállítjuk a készítőtől a fogadóhoz.