- Burgermeister Erzsike házára múlt vasárnap 1. 045 000 forintot gyűjtöttünk a szentmiséken. A karitász 200 ezer forinttal, közösségünk egyik tagja 500 ezer forinttal támogatta. Tehát összesen, 1 745 000 ezer forinttal segítettük őt. Mindenki nagylelkűségét köszönjük!
- A 9.30–as szentmise után, ministránsgyűlés lesz. .
- Pénteken keresztút a szentmise után.
- A délelőtti misék előtt és után Szent Ferenc Kisnővérei közösségéből, az arlói házból érkeznek, ahol mélyszegénységben élő családok megsegítésével foglalkoznak, teafüveket és csipkebogyólekvárt kínálnak, amit a helyi rászorulókkal együtt készítettek. Szabadon lehet vinni belőle és ki-ki belátása szerint adományával segítheti a szegényeket és a Nővérek köztük végzett szolgálatát. Ezen kívül, ha valaki tud adományozni: hibátlan befőttesüvegeket, tisztán tetővel ellátva a lekvár főzéshez,- ugyanehhez kristálycukrot, – valamint gyermekruhát, cipőt, ezeket is örömmel fogadják.
- Március 19–én szombaton lesz templomunk a kálvária és a plébánia húsvéti nagytakarítása. Minden segítő kéznek örülünk.
- Nagyböjti élelmiszergyűjtés keretében adományokat a szentmisék előtt és után a karitász raktárban lehet leadni illetve egész héten, előzetes megbeszélés alapján.
- Március 19-én, szombaton este 7-kor Szt. Márton életéről szóló színdarabot láthatunk a Művelődési Házban. Jegyeket venni, a könyvtárban lehet, illetve a szentmisék után a templom előtt! A SZOMBATI MISE EZÉRT NEGYEDÓRÁVAL ELŐBB KEZDŐDIK.
- Kérjük a testvérek imáját jegyeseinkért.
- Ma van a Szentatya megválasztásának évfordulója.
- Jövő vasárnap, virágvasárnap lesz. Csak 9 és 18.30–kor lesz szentmise. Kérjük, hogy aki teheti a 9 órai ünnepi barkaszentelési szentmisére jöjjön.
- A nagyheti miserend a hirdetőn és a honlapon is megtalálható
- Péntek, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.