E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. július 24.

Hirdetéseink 2016. július 24.

• Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi gitáros énekes dicséretre, amely Kismaroson lesz július 27-én szerdán, este fél 9-től 10-ig a templomban. Az új érdeklődőket is szeretettel várjuk! A Nagymarosiak a helyi templom elől negyed 9-kor indulnak, az autókkal érkezők segítenek a szállításban.
  • A Kálvária Anna napi búcsúját kedden reggel 7 órai szentmisével ünnepeljük meg. A templomban ezen a reggelen nem lesz szentmise. Aki szeretne autóval feljönni, 6, 45 –kor a templomnál várjuk. Nagyon köszönjük a Bonifert és a Horváth család munkáját, akik a két kápolnának egész évben gondját viselik.
  • Jövő héten család tábor lesz Sarudon több mint száz résztvevővel. Hordozzuk imáinkban a résztvevő családokat.