E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. november 27.

Hirdetéseink 2016. november 27.

• Az Erzsébet napi karitászgyűjtés 306 500Ft. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • A 9.30–as szentmise után koszorúkészítés a közösségi házban.
  • Adventben a hétköznapi szentmisék reggel 6 órakor kezdődnek. Szombatonként 18, 30 –kor lesz szentmise.
  • Azok a gyerekek, akik legalább 5 rorátén részt vesznek, januárban jutalom kiránduláson vehetnek részt. A roráték után reggelire várjuk őket. Reggelit készítők szülők kérjük István atyánál jelentkezzenek
  • A Nagymarosi Templom szentély szekkóinak átadási ünnepsége december 8 –án, Szeplőtelen Fogantatás ünnepén lesz. Az átadás a 18, 30 –as ünnepi szentmise keretében történik, melyet Beer Miklós megyéspüspök úr celebrál. Ezen a napon nem lesz roráte szentmise. A szentmise után a Szent Márton Közösségi Házban folytatódik az ünnepség. Kérjük hogy aki teheti, 18 óráig amit a közösség számára otthoni finomságot készít, helyezze el a Közösségi Házban. Minden kedves adományozónak szeretnénk megköszönni nagylelkűségét.
  • Elsőáldozók szüleit szeretettel várjuk holnap, 28 –án hétfőn a közösségi házba 19 órára
  • Ádventi lelkinap lesz a közösségi házban minden korosztálynak dec 3 –án, szombaton 10 – 14 óráig.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk
  • Jövő hét péntek, 1. péntek, igy 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Faluközi gitáros énekes dicséret lesz Verőcén November 30-án szerdán este fél 9 től -10 ig.
  • Adventben szombaton  esti misék kezdetén ünnepélyesen gyújtjuk meg a az adventi koszorún a soron következő gyertyát.