E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. április 16.

Hirdetéseink 2017. április 16.

• Köszönjük mindenki segítségét, aki részt szebbé tette közösségünk húsvétját!
  • Húsvéthétfőn nem lesz egész napos Szentségimádás! Szentmise 9 és 18, 30 –kor lesz
  • Ma, a 9, 30 –as szentmise után tojásvadászat lesz a plébánia kertben a gyerekek.
  • Ma, 16 órakor öröm-dicsőítés a templomban.
  • Szombaton, április 22 –én, Vácott ministráns találkozó lesz. Aki még nem jelentkezett, Gável Péternél legyen szíves minél előbb jelentkezni.
  • Jövő vasárnap, Isteni Irgalmasság ünnepén 15 órakor szent órát tartunk.
  • Nagy öröm számunkra, hogy elkészült templomunk bejárati és kórus alatti, illetve s kórus mellvéd szekkóinak helyre állítása. Szeretnénk megköszönni Nagymaros Város Képviselőtestületének nagylelkű, 700 000 Ft –os támogatását, amellyel hozzájárult a helyreállításához. Külön szeretnénk megköszönni Petrovics László polgármester úrnak a közbenjárását, hogy a Váci Püspökségtől hasonló összegű támogatásban részesülhettünk.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, igy 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.