E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. szeptember 10.

Hirdetéseink 2017. szeptember 10.

• Szeptember 16 –án lesz a Nosztrai zarándoklat. A szentmise Márianosztrán 15 órakor kezdődik. Gyalogos zarándokok 9 órakor a templom elől indulnak, a biciklisek 13 órakor. Azok a fiatalok, akik az Ifjúsági Találkozón szeretnének segítőként szolgálni, 9 órakor a templom előtt találkoznak és a tavaszihoz hasonló felkészülési lelkinap a gyalogos zarándoklat része lesz.
  • Ezen a napon lesz a „Nyitott templomok éjszkája” program sorozat is.
  • Szeptember 17 –én tartjuk Szent Kereszt Felmagasztalása, templomunk búcsúi ünnepét. A gyerekek Szentlélek hívó szentmiséje a 9, 30 –as lesz, ennek végén tanszer megáldás. A megáldatni való tanszereiket hozzák magukkal erre a szentmisére.
  • A szentmise után ministránsgyűlés. Szeretettel várjuk az új ministránsokat is.
  • A folyamatos szentségimádásban résztvevőknek ezen a napon, a 9, 30 –as szentmise után lenne egy rövid megbeszélésük a közösségi házban. Kérjük, h. aki tud vegyen részt ezen a megbeszélésen.
  • Aki felnőtt korában szeretne megkeresztelkedni, elsőáldozni, bérmálkozni, István atyánál jelentkezzen.
  • Ugyancsak felé jelezze szándékát, aki szíven meghívná otthonába egy kávéra, beszélgetésre.
  • Férfi alfa csoport indul szeptember 28 –án, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. Szeretettel várjuk az Urakat.
  • Szeretettel hívunk benneteket  gyerekek felnőttek minden pénteken tartandó gitáros kórusba mely 3-4 ig lesz a közi házban! Járhatnak a gyerekek mindkét kórusra hisz a cél hogy mindkettő műfajt megszeressék és vasárnaponként együtt énekelhessük az Úrnak! A következő alkalom szeptember 22.
  • Szeretettel vár mindenkit a 950. Szent Gellért Püspök Cserkészcsapat szeptember 24-én a fél 10-es Szentmise után a plébániára egy nyíltnapra. Többféle program várja a kicsiket és nagyokat egyaránt.  A szülőket sem hagyjuk unatkozni, őket a vezetőség tagjai fogják szórakoztatni. Minél többen vagyunk annál jobb lesz! Mi ott leszünk, reméljük, hogy Ti is!
  • Nagymarosi levél és ima az Ifjúsági  Találkozóért hátulról elvihető
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!