E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. november 26.

Hirdetéseink 2017. november 26.

• Templomunk szekkóinak felújítására múlt vasárnap 512 500 Ft –t gyűjtöttünk. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Ma 17,30-kor szent órát tartunk!
  • Az erzsébet napi karitász gyűjtésre aki szeretne adományozni, az állópersely melletti gyüjtő dobozba helyezheti el adományát.
  • Jövő vasárnap advent első vasárnapja. Adventben minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődőnek a roráte szentmisék. A gyerekeket utána reggelizni várjuk a közösségi házban. Azok a gyerekek, akik legalább 5 rorátén részt vesznek, jutalom kirándulásban részesülnek. Adventben csak szombaton lesz esti szentmise 18, 30 –kor.
  • Első péntek lesz a héten. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban! Az esti szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • A pasztorális tanács a hétfő esti szentmise után hív bennünket közös szentségimádásra városunkért, közösségünkért.