E Hirdetések E Hirdetéseink 2019. február 24.

Hirdetéseink 2019. február 24.

• Ma, a katolikus iskolák számára tartunk országos gyűjtést.
  • Nagyon köszönjük mindazok munkáját, akik a tegnapi disznóvágásban segédkeztek.
  • Ma, 15 órától várunk minden gyerekeket szeretettel farsangi bálunkra. Járuljunk hozzá lehetőség szerint egy – egy tálca sütivel, üdítővel a rendezvényhez.
  • Elsősáldozók szüleit szeretettel várjuk hétfőn 19, 15 –re a közösségi házba.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk!
  • Elsőpéntek lesz a héten. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban! A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Jövő vasárnap lesz a gondnoki feladatok, illetve staféta átadása a 9, 30 –as misén. Maurer János 1991 óta látja el a plébánia gondnoki feladatkörét, amit mostantól kezdve Honti Imre fog ellátni.
  • Jövő vasárnap 17 – 18 -ig dicsőítő szentségimádásra hívunk és várunk mindenkit!
  • A Sigill galériában kiállított művészek alkotásaiból 283 000 Ft adomány gyűlt össze. Nagyon köszönjük a szervezőknek az alkotóknak és a támogatóknak a nagylelkű felajánlását.