E Hirdetések E Egyházközségi farsangolás

Egyházközségi farsangolás

Január 26-án, szombaton ismét lesz Egyházközségi Farsang a művelődési házban. A tervezett program:

• 15:00 – szentmise a művelődési házban
  • 15:45-18:00 – gyermekprogramok (jelmezverseny, játékok, vetélkedők)
  • 18:00-19:00 – a kisközösségek műsorszámai
  • 19:00-20:30 – élőzenés táncház

A rendezvény belépőjegy ellenében látogatható. Jegyárak:

Felnőtt jegy: 400 Ft, gyermek jegy: 200 Ft, családi jegy: 600 Ft, pártoló jegy: 400 Ft

A belépők a vasárnapi szentmisék után a templom előtt, és a helyszínen vásárolhatók.

Nagyon várjuk a tombolára a felajánlásokat (tombola tárgyakat, pénzbeli és természetbeni adományokat), melyeket a sekrestyében a misék után és Zoller Áginál (20/2606-932) gyűjtünk.

A rendezvény batyubál jellegű, italt, szendvicset vagy süteményt mindenki hozzon.

A jelmezverseny résztvevői a szentmise után a helyszínen tudnak átöltözni. A gyermekek szüleitől kérjük az öltöztetésben való segítséget, és hogy a gyermekprogramok ideje alatt lehetőség szerint végig maradjanak a gyerekekkel.

Egyházközségünk minden egyes tagját sok szeretettel várjuk!

A szervezők