E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. május 31.

Hirdetéseink 2015. május 31.

• Azok a ministráns szülők, akik nincsenek rajta a ministráns szülők @ listáján, István atyához juttassák el @ címüket.
  • Köszönjük mindenki segítségét amit tegnap a plébániai munkában végzett. Jövő szombaton szeretnénk folytatni a megkezdett munkálatokat, kezdés 8 órakor. Erős férfikezeket szeretettel várunk.
  • Köszönjük a baba–mama klubnak és mindenki másnak a pünkösdhétfői majális szervezését
  • Jövő vasárnap Úrnapja. 9–kor lesz ünnepei szentmise. 18.30–kor csendes szentmise lesz. 8–kor és 9.30–kor nem lesz szentmise! Várjuk az elsőáldozókat virágszórásra. Ezen napon 16 órakor az elsőáldozóknak és szüleinek sütögetés a plébánián.
  • Más plébániák tapasztalata, hogy felállítanak honlapjukon egy egyházközségi szaknévsort, amelyben a közösségükhöz közeli vállalkozók ismertetik, bemutatják vállalkozásukat. Nem titkolt cél, hogy egymástól rendeljünk munkát, ami anyagi és szakmai biztonságot is adhat. A honlapra bárki felkerülhet. Ha van referenciája, aki ajánlja őt, akkor az a referencia is odakerül a neve mellé. Most mi is megpróbálkoznánk ezzel, az egész Duna kanyar „egyházközséget” (Nagymaros, Kismaros, Verőce) magába foglalva. Aki szeretne felkerülni a honlapra, vagy ajánlana vállalkozót, az moc.liamgnull@nuhednabcímre írjon levelet. A levél tartalmazza a cég nevét, tevékenységi körét, elérhetőségét és az esetleges referenciát, annak az illetőnek pár soros ajánlását, aki a céget ajánlja.
  • Június 5–én, pénteken 19.30–kor Kismaroson Dunakanyar ifi mise lesz.
  • Csütörtökön, fél 6-kor szentórát tartunk.
  • Pénteken, 17.30-tól engesztelő rózsafűzér a templomban!
  • Szombaton június 6-án az esti szentmise után taizei imaóra lesz a templomban.