E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. január 10.

Hirdetéseink 2016. január 10.

• Aki szeretne házszentelést kérni, Zoltán atyával, vagy István atyával egyeztessen időpontot.
  • A nehézfiúk lelkigyakorlata 22 – 24 –ig lesz. Jelentkezés István atyánál.
  • Városunk védőszentjének, Szent Mártonnak ereklye Nagymarosra érkezik jan. 16-17. Az ereklye városunkba érkezése 16-án, 15 órakor lesz. Fogadása a Szent Rókus kápolnánál történik. Az első állomása, 15.30 –kor, az Elsővölgyi keresztnél, majd 15.45 fogadás a fő téren. 16 óra az ereklye elhelyezése a templomban. Szentmise 18.30-kor. Szentségimádás 20 órakor. Vasárnap jelen lesz a 8 és 9, 30 –as szentmisén 11 és 12 óra között az ereklyét közszemlére helyezzük a Fő téren. Vendégünk Scheuermann János plébános, a szombathelyi szent Márton plébánia plébánosa
  • Várjuk azoknak a jegyespároknak a jelentkezését, akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni. A jelentkezés István atyánál történik.
  • Az Egyházközségünk birtokában van egy nagyszüleink, dédszüleink által használt, gyönyörűen hímzett templomi zászló, egy valódi relikvia. A Közösségi Házban szeretnénk állandó jelleggel elhelyezni, kiállítani. A szakszerű és látványos bemutatás anyagi feltételeinek megteremtésére gyűjtünk a következő vasárnap.
  • 16-án, szombaton 16 órakor a szent Rókus karitász mindenkit szeretettel vár 25 éves születésnapi ünnepségére a Művelődési Házba. A program az ereklye főtéri köszöntésével kezdődik.
  • Pénteken, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.
  • Kilenc alkalomból álló Szentlélek szeminárium indul,január 21 –én, csütörtökön 20 órai kezdettel a közösségi házában. Szórólapok hátulról elvihetők.