E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. április 2.

Hirdetéseink 2017. április 2.

• A délelőtti szentmisék után, Arlóban és környékén gyűjtött és feldolgozott gyógyfüveket és csipkebogyó-lekvárt kínálnak. Ezeket az ottani igen szegénysorban élő családok készítették.. Aki szívesen felajánl cipőt, ruhaneműt, tartós élelmiszert, tanszert, ezeket is hálásan fogadjuk.
  • Köszönjük mindenki segítségét, aki részt vett a Kálvária takarításban
  • Templomunk húsvéti nagytakarítás április 8 –án, szombaton lesz. Minden szorgos kézre számítunk.
  • A mai vasárnap templomunk bejárati, kórusalatti szekkóinak a felújítására szeretnénk kérni mindenki segítségét.
  • A pasztorális tanács havonta közös szentségimádásra hív bennünket városunkért, közösségünkért. A következő alkalom, április 3 –án, hétfőn 19 órakor lesz a templomban.
  • Minden hónap első hétfőjén, annak a hónapnak a születésnaposaiért lesz a szentmise. Szeretettel hívjuk az áprilisban születetteket hétfőn az esti szentmisére.
  • Első péntekenként, így a héten is, a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra lesz  szentmise.
  • Virágvasárnap 9 órakor lesz az ünnepi barkaszentelési szentmise. Aki teheti kérjük  lehetősége szerint ezen vegyen részt. Este 18, 30 –kor csendes szentmise lesz.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk.
  • A húsvéti gyónásunkat ne halasszuk az utolsó pillanatra. Zoltán atyánál napközben bármikor elvégezhető a szentgyónás. István atya misék előtt fél órával gyóntat, de lehet külön megbeszélt időpontban is menni hozzá.
  • Péntek, 1. péntek, igy 17.30-tól engesztelő rózsafüzér.
  • Hittanos foci indul vasárnaponként délután 3-tól 5-ig a plébánián. Ma lesz az első alkalom. Várjuk a fiúkat!
  • A közösségi házban lévő bármilyen programot, rendezvényt, foglalkozást Dániel Gabival kell egyeztetni, írásban, vagy e-mailben elküldeni a foglalást! A foglalás a visszajelzés után válik érvényessé. Mindez vonatkozik az évi rendszerességgel ismétlődő rendezvényekre is. Amíg a rendezvény szervezője nem jelzi írásban az igényt, a ház nem számol a programmal, és ha a késői foglalás miatt az adott időpont már lekötött, az illetőnek kell alkalmazkodnia, és új időpontot keresnie.