E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. február 5.

Hirdetéseink 2017. február 5.

  • Február végén kezdődik templomunk bejárati, kórusalatti és a kórus mellvéd szekkóinak a felújítása. A munkálatok 1,4 millió forintban kerülnek. A mai nap szeretnénk kérni, hogy persely adományunkkal segítsük a munkálatokat megkezdését.
  • Szeretettel hívjuk a házasokat 2017. február 12-18 között a Házasság Hete rendezvényeire. Előadások 12-én vasárnap, majd kedden és csütörtökön este 8 órakor lesznek a Szent Márton Közösségi Házban. A programsorozat a szombat esti szentmisén a házassági fogadalom megújításával, családok megáldásával majd 8 órakor egy gyertyafényes vacsorával zárul. Az előadások ingyenesek, a vacsorára jelentkezni Kovács Barnánál lehet. Részletek a kihelyezett plakátokon és a honlapon.
  • Ma, a szentmisék után balázsolás.
  • A jövő hétvégén lesz a férfi lelkigyakorlat. Szeretettel kérjük az itthon maradottak imáját.
  • A szerdai Alpha kurzusra még be lehet csatlakozni.
  • Minden hónap első hétfőjén, abban a hónapban születésnapjukat ünneplőkért lesz a szentmise.