E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. május 21.

Hirdetéseink 2017. május 21.

• Köszönjük mindazok munkáját, akik részt vettek az Ifjúsági Találkozó szervezésében, lebonyolításában.
  • Jövő vasárnap Mennybemenetel ünnepe. Délután 4 órára várjuk az elsőáldozókat és szüleiket sütögetésre, a plébániára.
  • Ministráns tábor lesz Június 15 – 18 –ig Törökmezőn. Aki szeretne részt venni, de még nem jelentkezett, Gável Péternél jelezze szándékát.
  • Plébániai hittan tábor lesz június 26 – 28 –ig. Aki szeretne részt venni Zitánál, vagy István atyánál jelentkezzen.
  • Két hét múlva Pünkösd vigíliáján, szombaton mindenkit szeretettel hívunk közös Szentlélekvárásra. 17, 30 –tól szentségimádás, 18, 30 szentmise, majd virrasztás a Kálvárián. Külön szeretettel hívjuk a Szentlélek szemináriumot, Alpha kurzust végzetteket. Pünkösdhétfőn egész napos egyházközségi juniális.