E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. május 28.

Hirdetéseink 2017. május 28.

• Ma délután 4 órára várjuk az elsőáldozókat és szüleiket sütögetésre, a plébániára.
  • Pünkösd vigíliáján, jövő szombaton mindenkit szeretettel hívunk közös Szentlélekvárásra. 17, 30 –tól szentségimádás, 18, 30 szentmise, majd virrasztás a Kálvárián. Külön szeretettel hívjuk a Szentlélek szemináriumot, Alpha kurzust végzetteket.
  • Szeretettel várunk mindenkit Pünkösdhétfőn egyházközségi juniálisunkra. A rendezvény ingyenes, de ha valaki szeretne hozzájárulni a felmerülő költségekhez örömmel fogadjuk.Meleg ebédet kap minden résztvevő. Kérjük, hogy aki teheti valami finomságot, süteményt, házi szörpöt hozzon magával, amit már a mise előtt a plébánia kertben lehet leadni. A gyerekeknek a mise ideje alatt misekuckó, utána pedig játékos vetélkedő, kézműves foglalkozások lesznek. A gyerekek részére szervezett palacsintaevő versenyhez, várjuk a lelkes anyukákat, nagymamákat akik palacsinta elkészítését vállalják. Jelentkezni a hátul kihelyezett lapon lehet. Pünkösdhétfőn 9 órakor lesz az ünnepi, 18, 30 –kor csendes szentmise.
  • Ministráns tábor lesz Június 15 – 18 –ig Törökmezőn. Aki szeretne részt venni, de még nem jelentkezett, Gável Péternél jelezze szándékát.
  • Kis ifi hittanos tábor lesz 6 osztálytól fölfelé június 21 – 23 –ig. Jelentkezés és részletek István atyánál.
  • Plébániai hittan tábor lesz június 26 – 28 –ig. Aki szeretne részt venni Zitánál, vagy István atyánál jelentkezzen.
  • Szentlélek kilencedről és a Szentlélek adományairól találunk hátul elvihető segédanyagot, mely segítheti pünkösdi készületünket.
  • A következő Faluközi énekes gitáros dicsőítés a verőcei templomban lesz, szerdán, május 31.-én este fél 9-től.
  • Csütörtökön 17,30-kor szentórát tartunk.
  • Jövő hét péntek, 1. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér.
  • Pünkösd vasárnapjától a misék előtt felajánló imát mondunk az Eucharisztikus Kongresszusig templomunkban. Az ima szövege a kivetítőn látható lesz,s szórólapokon is elérhető, hátulról elvihető, hogy otthon is imádkozhassuk .Ha van közöttünk, aki más településen lakik, kérjük vigyen magával és terjessze, hogy máshol is imádkozhassák.