E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. február 18.

Hirdetéseink 2018. február 18.

• Templomunk freskóinak restaurálására múlt vasárnap 500 000 Ft –t gyűjtöttünk. Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Nagyböjt péntekjein 14 éves kortól nem eszünk húst. Minden pénteken a szentmise után keresztutat tartunk.
  • Elsőáldozók szüleit szeretettel várjuk a közösségi házba hétfőn, 19 –én, 19 órára.
  • Jövő vasárnap a katolikus iskolák számára lesz országos gyűjtés.
  • Jövő vasárnap, a 9, 30 –as szentmise után, a plébánia könyvelését végző Kovács Barna, a közösségi házban beszámolót tart, a plébánia elmúlt évi költségvetéséről és számadásáról.
  • 2017 őszén újra indult a katekéta és lelkipásztori munkatársképzés Vácott, az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. Szeretettel várnak minden érdeklődőt, akinek lenne kedve elköteleződni a gyermekek, fiatalok hitoktatása terén vagy akár felnőttek hitének erősítésében. Hasonlóképpen az egyre sokrétűbb plébániai szolgálat is megkívánja a feladatok megosztását. A képzés hároméves, félévenként 13-14 szombaton folynak a tanítási órák, Részletek elérhetők a Főiskola honlapján.
  • Szeretettel hívnak mindenkit Beer Miklós püspök atyával való beszélgetésre új könyvéről Kismaroson, a művelődési házba, hétfőn, február 19-én este 6 órára.
  • Nagyböjti segédanyag hátulról elvihető.