E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. április 18. Húsvét 3. vasárnap

Hirdetéseink 2021. április 18. Húsvét 3. vasárnap

• Szombat estétől a járványügyi szabályok betartása mellett (1,5 m-es távolságtartás és maszkviselés)  újra a hívek részvételével lesznek a szentmisék a templomban.
  • Vasárnap 8.00-kor, 9.30-kor – ezt a szentmisét Marton Zsolt püspök celebrálja -, és este 18.30-kor
  • Hétfőn szentségimádás 7.00-től, az esti mise után dicsőítő imaóra
  • Keddenként este lesz szentmise 18.30-kor, szerdánként reggel 7.00-kor
  • Csütörtökön szentségimádás 7.00-től, 18.30-kor szentmise, utána Pió atya ima
  • Pénteken szentségimádás 7.00-től, 18.30-kor szentmise, utána vezetett szentségimádás
  • Jövő vasárnap Jó pásztor vasárnapja lesz, papi, szerzetesi hivatásokért imádkozunk.
  • A vírushelyzet miatt elmaradt egyházközségi programjainkat májustól tervezzük folytatni illetve pótolni.
  • Napközis hittantábort szervezünk június 16-19. között a kisebb korosztály számára (6-12 éves korosztály). Hittanos tábort szervezünk a Dömösi plébánián június 21-25. között a nagyobbak számára (9-16 éves korosztály). (Jelentkezési lapokat a sekrestyében, a templom hátulján, a hitoktatóktól lehet kapni, az e-mail listákon küldjük, ill. a honlapon on-line formában lehet kitölteni)