E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. április 25. Húsvét 4. vasárnap

Hirdetéseink 2021. április 25. Húsvét 4. vasárnap

  • Jó pásztor vasárnapja van, papi, szerzetesi hivatásokért imádkozunk.
  • Hétfőn szentségimádás 7.00-től, az esti mise után dicsőítő imaóra
  • Kedden este lesz szentmise 18.30-kor, szerdán reggel 7.00-kor
  • Csütörtökön szentségimádás 7.00-től, 18.30-kor szentmise, utána Taizei imaóra
  • Pénteken szentségimádás 7.00-től, 18.30-kor szentmise, utána vezetett szentségimádás
  • Szombaton, május 1-jén családos zarándoklatra hívjuk egyházközségünk családjait a Törökmezőről a Pálos romokhoz. Részletek a plakáton és a plébánia honlapján olvashatók. Jelentkezés a plébánia e-mail címén.
  • Létrehoztunk egy családos e-mail listát, melyen közösségünk családjait szeretnénk megszólítani, és elősegíteni a közösséggé válásban. Aki szívesen csatlakozna, a plébánia e-mail címén jelentkezzen.   
  • Jövő vasárnap: anyák napja. A 9.30-as szentmisén az érettségizőkért imádkozunk. 17.00-től Dicsőítő imádság a templomban.
  • Május 6-án csütörtökön folytatódik az Úr az én pásztorom lelkigyakorlat.
  • Napközis tábort szervezünk a jún.16-19. között a kisebb korosztály számára.(6-12 éves korosztály) Hittanos tábort szervezünk a Dömösi plébánián jún. 21-25. között a nagyobbak számára (9-16 éves korosztály). (Jelentkezési lapokat a templomban hátul, a hitoktatóktól lehet kapni, ill. a honlapon on-line formában)