E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. augusztus 15.

Hirdetéseink 2021. augusztus 15.

  • Vasárnap Nagyboldogasszony ünnepe.
  • Hétfőn, csütörtökön egész napos szentségimádás.
  • Hétfőn 18.30-kor Szent Rókus búcsúi szentmise a Rókus kápolnában
  • Szerdán 19.00-tól a 13 év feletti fiatalok összejövetele a plébánián.
  • Pénteken augusztus 20-án Szent István államalapító király ünnepe. Szentmise 9.30-kor és 18.30-kor.
  • A közelmúltban templomunk belső restaurálása befejeződött. A felújítás során keletkezett por és egyéb szennyeződések, ill. a már közel 15 éve végzett nagyjavítás időszerűvé teszi a templomi orgona generál javítását. A munka október első hetében kezdődik és közel egy hónapot vesz igénybe. Ez alkalommal az összes orgonasíp ki lesz bontva és a tisztításon kívül minden szükséges javítás elkészül. A teljes felújítási költség közel 2.400.000,- Ft. Kérjük a kedves testvéreket, aki tud lehetőségeihez mérten segítse a munkát. Ennek jegyében augusztus és szeptember hónapban 1-1 vasárnap a persely adományokat e célra fordítjuk. Az első alkalom aug. 15. azaz a mostani vasárnap lesz. Előre is köszönjük mindenki nagylelkűségét.