E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. augusztus 22.

Hirdetéseink 2021. augusztus 22.

  • A múlt vasárnap gyűjtés volt. Köszönjük mindenki nagylelkűségét az orgona felújítás támogatásában.
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás.
  • Csütörtökön a nagyobb fiatalokkal kirándulás lesz, a Tátra helyett a Csóványosra. Indulás 8.00-kor.
  • Csütörtökön 19.00-tól  13 év fölötti fiatalok összejövetele a plébánián. 
  • Vasárnap a 9.30-as szentmise után: Lelkigyakorlatos készülés az Eukarisztikus kongresszusra. (10.30-12.00) Mindazokat várjuk akik jelentkeztek a kongresszusra. Részleteket az email listán olvashatunk.
  • Szeptember 5-én vasárnap Nyárbúcsúztató közösségi együttlétet szervezünk a plébániaudvaron 15.30-19 óráig. Mindenkit szeretettel várunk! Lesz: hálaadó ima, sorverseny, kézműveskedés, apa fia foci, méta, ping-pong, szeretetvendégség és meglepetés. Szívesen fogadunk sütit, üdítőt. Részletes programot és jelentkezési linket az e-mail listákra küldünk.