E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2021. AUGUSZTUS 29.

HIRDETÉSEINK 2021. AUGUSZTUS 29.

• Vasárnap a 9.30-as szentmise után előszítő lelkigyakorlat a NEK-re
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás.
  • Pénteken 19.00-től 13 év feletti fiatalok összejövetele a plébánián.
  • Pénteken elsőpéntek, betegellátás, 15.00-től elsőáldozók hittan, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér, 17.30-tól gyónási lehetőség. Hívjuk a hittanosokat is.
  • Szombaton 17.00-től a Karitász szervezésében Szeretetvendégség a NEK-re készülve.
  • Vasárnap 9.30-kor Veni Sancte tanévnyitó szentmise. Hívjuk a diákokat, hozzák el iskolatáskáikat, amit a szentmise elején megáldunk. Hívjuk a szülőket, tanárokat is.
  • Szeptember 5-én, vasárnap délután Nyárbúcsúztató közösségi együttlétet szervezünk a plébánia udvaron 15.00-19.00 óráig. Mindenkit szeretettel várunk! Lesz: hálaadó ima, sorverseny, kézműveskedés, apa fia foci, méta, ping-pong, szeretetvendégség és meglepetés. Szívesen fogadunk sütit, üdítőt. Részletes programot és jelentkezési linket az e-mail listákra küldtünk.
  • NYÁRI DUÓ KONCERT – Bodor János- hegedű, Berényi Zsuzsa- zongora, hegedű  SZEPTEMBER 5. vasárnap 19:15 órakor.