E Egyéb E Hirdetéseink 2021. december 19. Advent 4. vasárnapja

Hirdetéseink 2021. december 19. Advent 4. vasárnapja

• Az adventi időszakban hétköznap reggel 6.30-kor vannak roráte szentmisék. A mise végén forró teával és kaláccsal a templom előtt vendégeljük meg egymást. Az utolsó roráte csütörtökön lesz.
  • Vasárnap délelőtt a fél 10-es szentmise keretében orgonaszentelés. Szentmise után a közösségi házban, illetve annak udvarán egy szeretetvendégségre hívjuk a munkatársakat.
  • Vasárnap 17.00: Mindenki karácsonya, Városi gyertyagyújtás 18.00-kor a templom előtti téren.
  • Szentségimádás van templomunkban minden nap 7.00-től 21.00-ig. Pénteken nem lesz szentségimádás
  • December 23-án 18.00-kor Misztrál koncert lesz a templomban.
  • Pénteken 24-én 16.00-kor Pásztorjáték a templomban. 24.00-kor éjféli mise
  • Karitász: akik ebédfőzést vállalnak, kérjük jelentkezzenek, 25-én délben gyűjtjük össze az ebédeket és eljuttatjuk a rászorulókhoz.
  • Szombaton Karácsony ünnepe: Ünnepi miserend
  • 26-án Szentcsalád vasárnapja. A szentmisék végén családok megáldása.
  • Szeretettel várunk mindenkit december 25-én és 26-án este 9-től 10 óráig egy csendes, meghitt szentségimádásra a templomba. Bejárat a sekrestyén keresztül.