E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. február 21. Nagyböjt 1. vasárnap

Hirdetéseink 2021. február 21. Nagyböjt 1. vasárnap

 

    • Nagyböjt 1. vasárnapja van, a szentmisék után hamvazás.

    • Csütörtökön 18.00-kor kezdődik a szentmise. Heti rendszerességgel lelkigyakorlatot szervezünk húsvétig. A téma a 23.zsoltár: Az Úr az én pásztorom. Egy könyv is kapható a lelkigyakorlat anyagáról.

    • Nagyböjtben  péntekenként keresztutat imádkozzuk egy-egy közösség vezetésével, várjuk a kedves testvéreket. 

    • Hittanos kirándulást szervezünk a gyerekeknek február 27-én szombaton. 9 órakor gyülekező a templom előtt, majd a Hegyestetőn át Zebegénybe megyünk. Enni, innivalót hozzanak magukkal a gyerekek. Érkezés 13-14 óra körül vonattal. Várjuk a 4. osztályosnál idősebb hittanosokat. Célunk, hogy ebben a rendkívüli covidos, téli időszakban, próbáljuk megtalálni örömeinket, és közösségben legyünk egymással.

    • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmisén lesz az elsőáldozók bemutatása.