E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. január 17. Évközi 2. vasárnap

Hirdetéseink 2021. január 17. Évközi 2. vasárnap

 

  • Keresztények egységéért Ökumenikus imahét kezdődik  vasárnap. 19-én kedden 18.30-kor a református testvérekkel együtt a katolikus templomban lesz közös imádság. Igét hirdet: Kéri Ákos református lelkész. 20-án szerdán 18.30-kor pedig minket várnak szeretettel református testvéreink a református templomba. Igét hirdet: Csáki Tibor atya. Mindkét alkalomra várjuk a testvéreket!

  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken szentségimádás.  A szentmise után közösségi ima.  
  •  Pénteken 14.30-tól elsőáldozásra készülőknek oktatás.

  • Aki házszentelést szeretne kérni, jelezze a plébánián.

  • Akik ebben az évben készülnek házasságot kötni templomunkban, kérjük jelezzék a plébánián. Az első jegyesoktatás február 7-én vasárnap 16.00-kor lesz, szeretettel várjuk a jelentkezőket.