E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. január 24. Évközi 3. vasárnap

Hirdetéseink 2021. január 24. Évközi 3. vasárnap

 

  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken szentségimádás. A szentmise után közösségi ima.
  • Hétfőn 19.00-től az elsőáldozók szüleinek megbeszélés a közösségi házban.
  • Pénteken 14.30-tól elsőáldozásra készülőknek oktatás.
  • Akik ebben az évben készülnek házasságot kötni templomunkban, kérjük jelezzék a plébánián. Az első jegyes oktatás február 7-én vasárnap 16.00-kor lesz, szeretettel várjuk a jelentkezőket.
  • Idén is bekapcsolódunk a házasság hete országos programba:  Febr. 10. szerda 18.00: Pécsi Rita: férfi női szerepekről tart előadást a templomban. Febr. 13. szombat 17.30: Házassági eskü megújítása, jubiláns házasok megáldása. Kérjük a jubiláló házaspárokat, hogy jelezzék részvételi szándékukat. Iratkozzanak fel a templom hátulján kihelyezett lapra.