E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. július 18.

Hirdetéseink 2021. július 18.

  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás,  
  • Július 23-24-én elmarad a lelkigyakorlat Zebegényben (kevés embernek volt jó az időpont). Az ősz folyamán tartjuk meg.
  • Július 26-27-én (hétfőn és kedden) hittanos kerékpáros kirándulás. (Szob, Ipolydamásd). Hétfőn a nagyobbaknak, kedden az alsósoknak. Segítőket szeretettel várunk!!
  • Augusztus 8. Vasárnap Családos kirándulás – Nagybörzsöny – Nagyirtáspuszta. Indulás: egyénileg autóval Nagybörzsönyig, onnan a 9.30-as kisvonattal közösen Nagyirtáspusztáig.  Program: játék, beszélgetés, közös szentmise, piknik ebéd
  • Augusztus 14. Lelkinap házaspároknak Kismaroson a Ciszterci nővéreknél. Szombaton: 9.00-17.00-ig Program: Pécsi Rita előadása, beszélgetés, szentmise, imaóra a házaspárokért, közös ebéd
  • Jelentkezés a fenti programokra: moc.liamgnull@soramygan.ainabelp
  • Vacsora fehérben ismét!!! Nagy sikerű közösségteremtő rendezvényünket újra megrendezzük Nagymaroson – immáron kilencedik alkalommal. Mindenkit szeretettel várunk július 31-én, szombaton 19 órára a főtéri gesztenyefák alá. Vacsoráról, italról, asztalról, székről, egy szál gyertyáról mindenki maga gondoskodjék. A részvétel feltétele nem változik: FEHÉR RUHÁBAN JÖJJÜNK! Részletek a kihelyezett plakátokon.