E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. július 25.

Hirdetéseink 2021. július 25.

  • Nagyszülők és idősek világnapjának rendelte el Ferenc pápa a mai napot. Imádkozzunk időseinkért!
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás. 
  • Hétfőn Szent Anna napján az esti szentmise a Kálvária kápolnában lesz!!!
  • Hétfőn kerékpáros kirándulásra megyünk a felsős hittanosokkal. Indulás 9-kor a templom elől. Érkezés délután 3 körül. Enni-, innivalót hozzanak a gyerekek!
  • Kedden kerékpáros kirándulásra megyünk az alsós hittanosokkal. Indulás 9-kor a templom elől. Érkezés délután 3 körül. Enni-, innivalót hozzanak a gyerekek! Mindkét kirándulásra várjuk a fiatalok és a felnőtt segítők jelentkezését!
  • Csütörtökön este 19 órától várjuk a fiatalokat 7. osztálytól egyetemista korosztályig a plébániára. Közös játékra, együttlétre, beszélgetésre. Ezek az alkalmak rendszeresen lesznek csütörtökönként a plébánián. 
  • Vacsora Fehérben! Közösségteremtő rendezvényünket újra megrendezzük Nagymaroson – immáron kilencedik alkalommal.  Mindenkit szeretettel várunk július 31-én, szombaton 19 órára a főtéri gesztenyefák alá. Részletek a kihelyezett plakátokon és a honlapon.
  • Augusztus 8. Vasárnap Családos kirándulás – Nagybörzsöny – Nagyirtáspuszta Indulás: egyénileg autóval Nagybörzsönyig, onnan a 9.30-as kisvonattal közösen Nagyirtáspusztáig.  Program: játék, beszélgetés, közös szentmise, piknik ebéd
  • Augusztus 14. Lelkinap házaspároknak Kismaroson a Ciszterci nővéreknél Szombaton: 9.00-17.00-ig Program: Pécsi Rita előadása, beszélgetés, szentmise, imaóra a házaspárokért, közös ebéd (A fenti programokra a jelentkezéseket várjuk a plébánia e-mail címén)