E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. július 4.

Hirdetéseink 2021. július 4.

• A Püspöki Konferencia rendelkezése értelmében a járványügyi előírásokat feloldották. Nem kötelező a maszkviselés, perselyezés a felajánláskor történik, kiengesztelődéskor (Miatyánk imádkozásakor) kézfogás, gyermekek kiskeresztje a záró áldás után. Hangsúlyozzuk a híveknek, hogy a kézfogás nem kötelező és természetesen maszkot is lehet viselni, és kérjük hogy ezt tartsuk tiszteletben.
  • Vasárnap 17 órától hálaadó dicsőítés lesz a templomban.
  • Hétfőn kezdődik az Észak Dunamenti ifjúsági tábor a plébánián. Imában kísérjük őket.
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás,
  • Július 23-24. „Mégis öröm” lelkigyakorlat Zebegényben, Pénteken július 23-án 17 órától 21 óráig, 24-én szombaton 9-17 óráig tart. Program: Imádság, előadás, kiscsoportos beszélgetés, öröm útja az erdőben, szentmise, pénteken közös vacsora, szombaton közös ebéd. Jelentkezés: mihamarabb, július 18-ig! a moc.liamgnull@soramygan.ainabelp címen, illetve a plébánia honlapján.
  • Augusztus 8. Vasárnap Családos kirándulás – Nagybörzsöny – Nagyirtáspuszta. Indulás: egyénileg autóval Nagybörzsönyig, onnan a 9.30-as kisvonattal közösen Nagyirtáspusztáig.  Program: játék, beszélgetés, közös szentmise, piknik ebéd. Jelentkezés: moc.liamgnull@soramygan.ainabelp címen.
  • Augusztus 14. Lelkinap házaspároknak Kismaroson a Ciszterci nővéreknél. Szombaton: 9.00-17.00-ig. Program: Pécsi Rita előadása, beszélgetés, szentmise, imaóra a házaspárokért, közös ebéd. Jelentkezés: moc.liamgnull@soramygan.ainabelp címen.