E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. június 13.

Hirdetéseink 2021. június 13.

• Vasárnap  9.30-as szentmisében Tedeum, tanév végi hálaadás.   A szentmise után napközis tábor szülői megbeszélés. 15.00: Fagyizás: A rejtvény megfejtőinek, ministránsoknak, énekkaros gyerekeknek. 16.00: Napközis tábor segítőinek előkészítő, 18.00-tól Dömösi hittanos tábor segítőinek előkészítő.
  • Hétfőn 17.00-kor szűkített Egyháztanács megbeszélés. 19.00-kor hittanos tábor szülői értekezlet.
  • Hétfő, Csütörtök, Péntek: egész napos szentségimádás
  • Szerdán kezdődik a napközis tábor. Nagymarosról és Zebegényből több mint 120 gyermek kapcsolódik be a táborba. Szerdán Nagymarosi helyszínen, csütörtökön Királyréten, pénteken Zebegényben, szombaton Törökmezőn. Kérünk imát, süteményt, gyümölcsöt…
  • Készülünk az Eukarisztikus Kongresszusra. Jelentkezni a sekrestyében és a plébánia honlapján június 20-ig.