E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. június 6. Úrnapja

Hirdetéseink 2021. június 6. Úrnapja

• Vasárnap a szentmise után Úrnapi körmenet. Köszönjük az előkészületeket, a virágszirmok gyűjtését. Mind Jézus dicsőségét jelzi, szolgálja. 16.00-tól jegyes oktatás a plébánián
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás, a mise után közösségi, vezetett ima.
  • Kedden 19.30-tól a Cursilló közösség szervezésében Kérdezz-felelek beszélgetés Kéri Ákos református lelkésszel a közösségi házban.
  • Pénteken Jézus Szíve ünnepe, 14.30-kor elsőáldozós hittan, 17.30-tól szentóra.
  • Vasárnap 9.30-as szentmisében Te Deum, tanév végi hálaadás. Hívjuk a diákokat, tanárokat, szülőket. A szentmise után napközis tábor szülői megbeszélés a templomban. 15.00: Fagyizás, 16.00: Napközis tábor előkészítő a plébánián, 18.00-tól Dömösi hittanos tábor előkészítő a plébánián.
  • Jelentkezés a NEK-re: templom hátuljában illetve a sekrestyében kitett papíron illetve a plébánia honlapján.