E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. május 16. Urunk Mennybemenetele

Hirdetéseink 2021. május 16. Urunk Mennybemenetele

• Hétfőn délelőtt 9.30-tól Baba-mama közösség a plébánián.
  • Csütörtökön folytatódik az Úr az én pásztorom lelkigyakorlat.
  • Pénteken 14.30-kor elsőáldozós hittan.
  • Hétfőn – dicsőítés -, pénteken – engesztelő rózsafüzér – vezetett szentségimádás lesz az esti szentmise után.
  • Szombaton 9-től gyónási felkészítő az elsőáldozóknak és szüleiknek a közösségi házban.
  • Szombaton 17.00-től Lélekvárás, 18.00: vigília szentmise Zebegény Újvölgyi kápolnánál.
  • Vasárnap Pünkösd. A Szentlélek kiáradásának ünnepe.
  • Május 24-én, pünkösdhétfőn egyházközségi zarándoklatra hívunk benneteket Márianosztrára a kálváriához! Szobig vonattal (8.49-es), majd gyalog Márianosztrára. Lehetőség van kerékpárral, vagy autóval csatlakozni. Szentmise: 11.30-kor a kálvárián. Utána: közös piknik ebéd, beszélgetés, gyerekeknek játék. Jelentkezés, információ: moc.liamgnull@soramygan.ainabelp
  • Májusban az esti szentmisék előtt negyed 7-kor litániát imádkozunk.
  • Napközis tábort szervezünk a június 16-19. között a kisebb korosztály számára. (5-12 éves korosztály) Hittanos tábort szervezünk a Dömösi plébánián június 21-25. között a nagyobbak számára (9-16 éves korosztály). (Jelentkezési lapokat a templomban hátul, a hitoktatóktól lehet kapni, ill. a honlapon online formában)  A napközis táborba a jelentkezés befejeződött május 16-án. A dömösi táborba még van lehetőség jelentkezni, vannak szabad helyek.