E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. május 2. húsvét 5. vasárnap

Hirdetéseink 2021. május 2. húsvét 5. vasárnap

• Szombaton Családos zarándoklaton voltunk a Szent József év alkalmából. Köszönjük mindenkinek a segítségét.
  • Anyák napja van, az édesanyákért és az érettségizőkért imádkozunk. 17.00 től dicsőítő szentségimádás.
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken   szentségimádás 7.00-től, az esti mise után vezetett ima
  • Csütörtökön 18.30-kor szentmise, utána folytatódik az ÚR AZ ÉN PÁSZTOROM lelkigyakorlat. Mindenkit várunk szeretettel.
  • Pénteken 14.30-tól elsőáldozóknak hittan.
  • Szombaton hittanos kirándulás. Találkozás 8.30-kor a vasútállomáson.
  • Napközis tábort szervezünk jún.16-19. között a kisebb korosztály számára (5-12 éves korosztály). Hittanos tábort szervezünk a Dömösi plébánián jún. 21-25. között a nagyobbak számára (9-16 éves korosztály). (Jelentkezési lapokat a templomban hátul, a hitoktatóktól lehet kapni, ill. a honlapon on-line formában)