E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. május 23. Pünkösd

Hirdetéseink 2021. május 23. Pünkösd

• Szombaton Lélek váró imádságot tartottunk Zebegény Újvölgyben. Köszönjük a segítséget.
  • Pünkösd a Szentlélek kiáradásának az ünnepe, az egyház születésnapja.
  • Pünkösdhétfőn egyházközségi zarándoklatot szervezünk Márianosztrára a kálváriához! Szobig vonattal (8.49-es), majd gyalog Márianosztrára. Lehetőség van kerékpárral, vagy autóval csatlakozni. Szentmise: 11.30-kor a kálvárián. Utána: közös piknik ebéd, beszélgetés, játék. Hazafelé 13.30-kor, 15.30-kor indul menetrendszerinti buszjárat Szobra.
  • Pünkösdhétfőn 18.30-kor lesz szentmise.
  • Kedden 9.30-tól Baba-mama közösség a plébánián
  • Csütörtökön az Úr az én pásztorom lelkigyakorlat záró szentmiséje, utána szeretetvendégség.
  • Pénteken 14.30-kor elsőáldozós hittan.
  • Szombaton 9.00-től a bérmálkozó csoport kirándulása, 16.00-tól elsőáldozók gyóntatása.
  • Jövő vasárnap délután 14.30-tól a napközis tábor előkészítőinek megbeszélés.
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás.
  • Májusban az esti szentmisék előtt negyed 7-kor litániát imádkozunk.