E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. május 30. Szentháromság vasárnap

Hirdetéseink 2021. május 30. Szentháromság vasárnap

  • Vasárnap a szentmise után tábori előkészítő találkozó a dömösi táborban segítőknek, 14.30-tól pedig a napközis táborban segítőknek.
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás, a mise után vezetett szentségimádás.
  • Májusban az esti szentmisék előtt negyed 7-kor litániát imádkozunk.
  • Kedden Baba-mama közösség lesz a plébánián.
  • Pénteken 14.30-tól a 3.-4. osztályosoknak próba az Úrnapi körmenethez. Hívjuk azokat akik már voltak elsőáldozók, és azokat akik most készülnek. Az Úrnapi körmenetre gyűjtsünk virágszirmokat, (a gyerekek is gyűjtsenek).
  • Szombaton 17.00-től bekapcsolódunk az országos szentségimádásba, készülünk az Eukarisztikus kongresszusra. A pápai záró szentmisére a Hősök terén, regisztrálnunk kell. A honlapon lesz erre lehetőség, ill, a sekrestyében.
  • Vasárnap Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe. Délelőtt egy szentmise lesz 9.00-kor, utána körmenet. Kérjük, hogy minden csoport készüljön erre a szép ünnepre.