E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. május 9. Húsvét 6. vasárnap

Hirdetéseink 2021. május 9. Húsvét 6. vasárnap

• Szombaton kirándultunk a hittanosokkal.
  • Hétfőn este 19.00 órakor elsőáldozós szülői értekezlet a közösségi házban.
  • Kedden kivételesen reggel 7-kor lesz a szentmise
  • Csütörtökön folytatódik az Úr az én pásztorom lelkigyakorlat.
  • Pénteken 14.30-kor elsőáldozós hittan.
  • Hétfőn, csütörtökön egész napos szentségimádás, pénteken elmarad.
  • Májusban az esti szentmisék előtt negyed 7-kor litániát imádkozunk.
  • Május 24-én, pünkösdhétfőn egyházközségi zarándoklatra hívunk benneteket Márianosztrára a kálváriához! Szobig vonattal (8.49-es), majd gyalog Márianosztrára. Lehetőség van kerékpárral, vagy autóval csatlakozni. Szentmise: 11.30-kor a kálvárián. Utána: közös piknik ebéd, beszélgetés.
  • Napközis tábort szervezünk a június 16-19. között a kisebb korosztály számára. (5-12 éves korosztály) Hittanos tábort szervezünk a Dömösi plébánián június 21-25. között a nagyobbak számára (9-16 éves korosztály). (Jelentkezési lapokat a templomban hátul, a hitoktatóktól lehet kapni, ill. a honlapon online formában)
  • Május 15-én, szombaton 9:30-13:00 között online Nagymarosi Ifjúsági találkozó lesz. Mottója: Rajtad is múlik! Böjte Csaba ferences atya tart előadást, a délelőtt folyamán vezetett szentségimádás és kérdezz-felelek fórum lesz. 11:30-kor kezdődik a szentmise: főcelebránsa Kerényi Lajos atya. Erre a szentmisere hívjuk és várjuk a nagymarosi híveket a járványügyi intézkedések betartásával. Kapcsolódjunk be minél többen a programba! Várjuk a fiatalokat!
  • Május 14-én, pénteken a találkozó technikai előkészítése miatt az egész napos szentségimádás elmarad.