E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. március 28. Virágvasárnap

Hirdetéseink 2021. március 28. Virágvasárnap

• Virágvasárnap barkaszentelés a 9-es szentmisén, utána a templomtéren kitesszük a szentelt barkákat, és haza lehet vinni belőle. A szentmise után 10 órától áldozási lehetőség van a templomnál a járványügyi szabályok betartása mellett (1,5 m-es távolságtartás és maszkviselés)
  • Nagyhétfőn napközben szentségimádás, 18.30-kor szentmise, utána vezetett szentségimádás.
  • Nagykedden, nagyszerdán 18.30-kor szentmise.
  • Nagycsütörtökön 9-kor lamentáció, egész nap szentségimádás, 18.30-kor szentmise, utána taizéi imaóra lesz.
  • Nagypénteken 9-kor lamentáció, 15 órakor keresztút a templomban, 18.30-kor liturgia.
  • Nagyszombaton 9-kor lamentáció, utána napközben szentsírlátogatás a templomban 18.30-kor szentmise.
  • Jövő vasárnap húsvétvasárnap 9-kor szentmise, utána 10-kor áldozási lehetőség a templom előtt, 17.30-tól dicsőítés kezdődik, majd 18.30-kor gitáros szentmise lesz.
  • Húsvéthétfőn 9-kor lesz szentmise, és nem lesz aznap szentségimádás.
  • A járványügyi helyzet miatt a szentmiséket, lamentációkat, vezetett szentségimádásokat, és a keresztutat online lehet követni. A többi alkalomnál (szentségimádás, szentsírlátogatás) lehetőség van személyes részvételre.
  • Megjelent a Tanúság újság, a templom hátuljából el lehet vinni!