E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. november 14.

Hirdetéseink 2021. november 14.

• Köszönjük a testvérek nagylelkű adományait az orgonára. Előreláthatólag 2 héten belül elkészül a felújított orgona. Napközben helyszíni munkát végeznek az orgonaépítők. Ezért, a szentségimádás ideje minden nap csak délután 4-től este 9-óráig lehetséges.
  • Hétfőn este Bibliaóra a plébánián.
  • Kedden délelőtt Baba-mama közösség.
  • Szerdán 18.00-tól Pécsi Rita neveléskutató előadása a Közösségi házban. Téma: Kritika
  • Csütörtökön 17.00-től Egyháztanács gyűlés. A szentmise után Pió atya imaóra.
  • Pénteken Szent Erzsébet ünnepén 15 órakor megemlékezés a Szent Erzsébet téren, 15.30-kor vetítés a közösségi házban a pakisztáni gyerekek támogatásáról, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér imádság a templomban, a szentmise után akolitusok vezetik a közösségi szentségimádást. A közösségi házban ifihittan, a plébánián kisifi hittan.
  • Szombaton templomunkban is bekapcsolódunk az országos szentségimádásba, mely 17 órától kezdődik.
  • Jövő vasárnap Krisztus Király vasárnapja. Ministránsok, akolitusok fogadalom megújítása, új ministránsok beöltözése. A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség a közösségi házban, az új akolitusok köszöntése. Hozzunk süteményt. Ezen a vasárnapon a Karitász számára lesz gyűjtés a szentmiséken.
  • A karitász kérése: az adventi vásárra szívesen fogadunk bármilyen forgalomképes használati és ajándék tárgyat. A következő hetek vasárnapjain, vagy előzetes megbeszélés alapján bármelyik nap fogadjuk ezeket. A karitász tagoknál lehet érdeklődni.
  • A jövő évi családtáborra legkésőbb november 20-áig lehet még jelentkezni, az egyházközségi listán elküldött jelentkezési linken, illetve személyesen Maurer Krisztinél vagy Csernői Ildikónál.
  • A szentmiséken és a többi templomi szertartás alkalmával a maszk használata kötelező.